Poliravimo šluostė

23

Produkto kodas: 403 Kategorija: Žymos: , , ,
Ačiū, kad dalinates

Sunbeam šluostė dėl ypač tankios pluošto struktūros pasižymi ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis. Pašalina vandens ir riebalų emulsijos likučius, po šlapio valymo su balta pirštine ar balta mini šluoste.

Ši šluostė ne tik nusausina, bet ir blizgina, poliruoja valomą paviršių. Ją vieną galima naudoti nedideliems nešvarumams nuo veidrodžio, stiklo, vandens maišytuvo, vonios sienelės ir kitų blizgių paviršių šalinti.

Šluostė nepriekaištingai blizgina pačius įvairiausius paviršius – langus, veidrodžius, taures, vandens maišytuvus, baldus, keramiką, indus, baldų priedus, automobilių kėbulus, video įrenginius bei optinius prietaisus.

Pirkdami dviejų spalvų Sunbeam šluostes jas lengviau atskirtite pagal valomas patalpas ar valymo paskirtį. pavyzdžiui, vieną šluostę galite naudoti virtuvėje, o kitą voniai ir likusiai namų daliai valyti.

Naudojimas: Sunbeam audinį rekomenduojama naudoti sausą arba sudrėkintą (drėgnas geriau sugeria). Esant dideliam paviršiaus plotui ir dideliam užterštumui, valymo metu perskalaukite eidoje švariu vandeniu. Po naudojimo anaudotus galite skalbti rankomis antibakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C, naudojant bet kokias skalbimo priemones be minkštiklių. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.

 

Ačiū, kad dalinates