Raypath Nano Silver šluostė indams

12

Raypath nano silver šluostė indams skirta plauti tik su vandeniu. Daugiau nebereikės indų ploviklių. Ji puikiai pašalina riebalus plaunant net ir šaltu vandeniu.

Produkto kodas: 101 Kategorija: Žymos: , , ,
Ačiū, kad dalinates

Raypath nano silver šluostė indams skirta plauti tik su vandeniu. Daugiau nebereikės indų ploviklių. Ji puikiai pašalina riebalus plaunant net ir šaltu vandeniu.

Naudojant įprastas porėtas virtuvės kempines jau po pirmo naudojimo jos struktūra sutrūkinėja, o grioveliuose ima kauptis purvas. Palikta drėgnoje aplinkoje tokia kempinė jau per pirmas keturias dienas sukaupia virš 10 mln. bakterijų. Tokia kempinė visą jos naudojimo laiką paprastai pati lieka neplaunama.

Raypath nano silver šluostė indams gali būti naudojama ir virtuvės valymui – plytelėms, stalviršiui, čiaupui, kaitlentei ir kt. paviršiams valyti.  Išvalius paviršius šia šluoste nuvalykite likučius su Sunbeam mikropluošto šluoste. Ji surenka susidariusią vandens, riebalų ir nešvarumų emulsiją bei blizgina paviršius. Panaudojus Sunbeam šluostę paviršius daug ilgiau išlieka švarus, nes atstrumia vandenį bei riebalus.

Naudojimas: šlapia indų šluoste plaukite indus, galite plauti ir šaltame vandenyje. Po naudojimo išplaukite šluostę to paties gamintojo Nano Silver muilu. Plovimui taip pat ir natūralus ūkiškas muilu, tačiau šluostės efektyvumui palaikyti, bent kartą rekomenduojama ją išplauti Nano Silver muilu.

Šią šluostė taip pat galite naudoti indaplovėje, vietoje įprastų indaplovių kapsulių ar skysčių. Jums nebereikįs jokoių papildomų priemonių. Taip išvengsite medžiagų likučių ant jūsų indų, kurie lieka išplovus vheminėmis priemonėmis.

Naudojimas indaplovėje: indų šluostė dedama mirkopluošto plaukeliais į viršų tarp lėkščių skyrelio laikiklių arba viršutiniame skyriuje.

Šluostei suteikiama 18 mėn. garantija.

 

Ačiū, kad dalinates