Nano šluostės šlapiam valymui

23

Balta valymo pirštinė  skirta šlapiam valymui. Skirta vandens nebijantiems paviršiams, kaip virtuvės paviršiai, gartraukis, orkaitė, kaitlentė, plytelės, vonia, praustuvai, automobilio kėbulas, ratų diskai ir t.t.

Produkto kodas: 141 Kategorija: Žymos: , , , , , ,
Ačiū, kad dalinates

Balta pirštinė skirta šlapiam valymui, tokiems vandens nebijantiems paviršiams, kaip virtuvės paviršiai, gartraukis, orkaitė, kaitlentė, šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, plytelės, vonia, praustuvai, automobilio kėbulas, ratų diskai ir t.t.

Ji suskaldo nešvarumus ir riebalus į smulkias daleles, kurios su vandeniu susilieja į emulsiją. Po valymo šia pirštine būtina nusausinti paviršius Sunbeam audiniu.

Pirštinė puikiai sugeria nemalonius kvapus. Kadangi ji valo tik su vandeniu, yra visiškai saugi valyti su maistu besiliečianšiams paviršiams, kaip šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, stalviršiai.

Mikropluoštas padengtas sidabro nano dalelėmis pasižymi antimikrobininu poveikiu. Efektyviai sunaikina ant valomų paviršių esančius kenkėjus, slopina jų dauginimąsi.

Pluoštas nėra aktyvus, todėl prieš pirmą naudojimą būtina išskalbti skalbyklėje iki 60 laipsnių temperatūros, iki 600 apsukų, nenaudojant minkštiklių. Geriausiomis valymo savybėmis pasižymi po po 3 skalbimų.

Ačiū, kad dalinates