Akcija!

Maistinės skaidulos

8

Skaidulos būtinos gerai žarnyno veiklai bei visos virškinimo sistemos funkcijai palaikyti. Taip pat jos padeda palaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje ir kartu su sveika ir subalansuota mityba padeda mažinti cholesterolio lygį.

Skaitykite daugiau apie Fibergum skaidulas

Ačiū, kad dalinates

Prebiotinės skaidulos padeda gerinti žarnyno veiklą esant vidurių užkietėjimui, stabilizuoja gliukozės kiekį kraujyje esant gestaciniam diabetui nėštumo metu. Jos padeda stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje esant gestaciniam diabetui ir kartu su sveika bei subalansuota mityba padeda mažinti cholesterolio lygį.

VALGAU UŽ DU skaidulos dar kitaip vadinamos funkcinėmis skaidulomis, nes veikia kaip prebiotikai (maistas gerosioms žarnyno bakterijoms), dėl itin lėtos fermentacijos storajame žarnyne jos tinka itin jautrų žarnyną turintiems žmonėms, kuriems rekomenduojama sumažintų greitai fermentuojamų angliavandenių (low FODMAP) dieta.

Prebiotinės skaidulos naudingos ne tik kankinant vidurių užkietėjimui, jos palaiko stabilų gliukozės kiekį kraujyje ir taip padeda kontroliuoti svorį nėštumo metu ir po jo.

Sudedamosios dalys: Akacijų sakų maistinės skaidulos Fibregum™, balkšvųjų gysločių (Plantago ovata) sėklų luobelės.

Paruošimo ir vartojimo būdas:
Sumaišykite skaidulas su 200 ml vandens ir nespėjus nusėsti išgerkite. Galite sumaišyti su jogurtu, koše, sriuba arba galite naudoti kaip tirštiklį maisto gaminime. Po vartojimo papildomai išgerkite stiklinę vandens.
Vaikams nuo 6 iki 12 metų rekomenduojama po 1 arbatinį šaukštelį, 1-2 kartus per dieną.
Vyresniems, nei 12 metų ir suaugusiems – 1 valgomąjį šaukštą 2-3 kartus per dieną.

Grynasis kiekis: 200 g

Daugiau apie skaidulų poveikį skaitykite čia

Apie Fibregum™ skaidulas žiūrėkite video čia

 

 

Ačiū, kad dalinates