Akcija!

Nano Silver kempinėlė veidui

11

Kempinėlė veidui skirta kasdieniai odos priežiūrai. Naudojant vien vandenį ji lengvai nuvalo net vandeniui atsparų makiažą be jokių papildomų priemonių. Tinkama naudoti ir itin jautrią odą turintiems žmonėms.

Liko 8

Ačiū, kad dalinates

Silver Nano šluostė – kempinėlė veidui skirta kasdieniai odos priežiūrai, makiažui valyti tik su vandeniu, be jokios chemijos. Naudojant vien vandenį ji lengvai nuvalo net vandeniui atsparų makiažą be chemijos. Ji yra hipoalerginė, todėl tinkama naudoti ir itin jautrią odą turintiems žmonėms.

Per dieną prie odos prilimpa daugybė nešvarumų, todėl tinkamai prižiūrint veido odą kas vakarą būtina ją nuprausti ne tik vandeniu, bet ir papildomomis prausimo priemonėmis. Su Silver Nano šluoste veidui nebereikės makiažo valiklio ar veido prausiklio. Ji puikiai išvalo odą naudojant vien vandenį.

Nano Silver šluostė veidui, makiažui valyti tik su vandeniu yra puiki idėja dovanoms.

Naudojimas: sudrėkinkite Silver Nano šluostę veidui  vandeniu, švelniai nuvalykite visą veidą bei dekolte sritį, Valant makiažą drėgną kempinėlę keletą sekundžių palaikykite priglaustą prie makiažo, tuomet lengvai braukite keletą kartų, kol makiažas nusivalys.

Po kiekvieno naudojimo išplaukite Nano Silver muilu ir palikite natūraliai išdžiūti. Nepalikite veido šluostės su nešvarumais. Tai ne tik kenkia jūsų veido odai, bet ir gali pakenkti mikropluošto funkcionalumui.

Trumpas video apie kempinėlės veidui efektyvumą.

Ačiū, kad dalinates

Jums taip pat gali patikti…