Kūno kempinė

39

Kūno pirštinė skirta naudoti kasdienai, yra nepaprastai minkšta ir švelni.  Ji pašalina visus odos nešvarumus nenaudojant jokių papildomų priemonių, tik vandenį.

Ačiū, kad dalinates

Kas dieną naudoti dušo želė ar kitas prausimo priemones nerekomenduotina dėl juose esančių mikroplastikų ir kitų nenaudigų medžiagų. Be to kadienis odos prausimas nuima odos apsauginį sluoksnį šarmindamas natūraliai rūgštinę odos terpę.

Ši kūno kempinė skirta naudoti kasdienai, nes pašalina visus odos nešvarumus nenaudojant jokių papildomų priemonių, tik vandenį. Taip apsaugote savo organizmą nuo pro odą prasiskverbiančių kenksmingų medžiagų, išlaikote natūralią odos apsauginę funkciją bei tausojate gamtą.

Tinka visų tipų odai.

Kūno pirštinė yra nepaprastai minkšta ir švelni. Dėl aukščiausios gamybos technologijos, mikropluoštas idealiai pašalina purvą, riebalus ir negyvas odos ląsteles. Kūno pirštinė yra hipoalerginė, nepažeidžia odos, naudojama kasdien suteikia malonų komforto ir gaivumo jausmą. Puikiai tinka vaikų odai.

Po kiekvieno naudojimo išplaukite to paite gamintojo NanoSilver muilu ir palikite natūraliai išdžiūti. Nepalikite veido šluostės su nešvarumais. Tai ne tik kenkia jūsų veido odai, bet ir gali pakenkti mikropluošto funkcionalumui.

Ačiū, kad dalinates